Żyjąc w społeczeństwie informacyjnym, musimy pamiętać, że kluczem do sukcesu jest informacja – właściwie skonstruowana i podana najlepszymi, możliwymi kanałami.

Często mówi się, że jeśli firma, nie istnieje w Internecie – nie istnieje wcale. Dlatego chcemy udostępnić Państwu całą naszą wiedzę, pasję i zaangażowanie, abyście stali się nie tylko odbiorcami, ale również aktywnymi twórcami współczesnego społeczeństwa.

2008 VI - Pomysł założenia agencji

2008 XI - Rozpoczęcie starań o dotację

2009 VI - Otrzymanie dotacji na rozpoczęcie działalności

2009 VI - Otworzenie agencji Right Direction Media

2011 V - Przekształcenie agencji w grupę freelancerską

Agencja Right Direction Media powstała przy udziale jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej, współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego: Program Operacyjny Kapitał Ludzki „Człowiek – najlepsza inwestycja”.

Jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej zostały przyznane naszej firmie w ramach projektu „Europejska szansa rozwoju”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowanego przez Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie.

Obecnie funkcjonujemy jako grupa freelancerska realizująca zlecenia w oparciu o umowę o dzieło.

Rozszeżenie zasięgu działaności naszych klientów

Pomoc w pozyskaniu nowych klientów

Poszerzanie wiedzy i ciągły rozwój

Aktywne uczestniczenie w rozwoju internetu

Tworzenie dopracowanych rozwiązań

Podczas gdy inni w swojej pracy jedynie wykorzystują funkcje dostępnych na rynku narzędzi, my omijamy ich ograniczenia, w celu stworzenia produktu jeszcze bardziej zaawansowanego technologicznie i dającego naszym klientom jeszcze większe możliwości funkcjonalne, oraz zaspokajającego więcej jego potrzeb biznesowych.

Podczas pracy staramy się urzeczywistniać nowatorskie i oryginalne wizje. Nie boimy się trudnych wyzwań, które wymagają jeszcze większego zaangażowania i kreatywności. Tworzymy aplikacje, z których sami chętnie korzystamy, starając się przygotować produkty w pełni funkcjonalne, stabilne, oraz niezawodne, zaspokajające wszystkie potrzeby biznesowe naszych klientów.

Nasz zespół tworzą, kreatywni , dynamiczni ludzie, wyspecjalizowani w wielu dziedzinach zarówno technicznych, humanistycznych jak również plastycznych. Swoją wiedzę potrafimy wykorzystać podczas naszej pracy, co w połączeniu z kreatywnością oraz doświadczeniem przynosi w rezultacie końcowy sukces realizowanych przez nas projektów.

Wśród nas znajdą Państwo absolwentów renomowanych warszawskich uczelni technicznych, humanistycznych oraz artystycznych takich jak:

- Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki
- Uniwersytet Warszawski
- Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie

foto kbojarun 1
foto kbojarun 2
foto kbojarun 3
foto kbojarun 4
foto kbojarun 6
foto kbojarun 5

Konrad, pomysłodawca założenia Right Direction Media, na codzień zajmuje się analizą oraz projektowaniem tworzonych przez nas systemów. Jest również głównym programistą i web developerem, specjalizującym się w ActionScript ®, HTML5, CSS oraz jQuery. Ponadto projektuje i implementuje systemy bazodanowe przy użyciu mySQL oraz PHP. Jest wyznawcą zasady, że na komputerze można zrobić wszystko, nie ma rzeczy niemożliwych - jeśli ktoś twierdzi inaczej, to najprawdopodobniej kłamie. Jego rozwiązania są przejrzyste i poprawne pod względem semantycznej konstrukcji kodu, dzięki czemu tworzone przez niego strony internetowe uzyskują lepszą pozycję w popularnych przeglądarkach internetowych. Uważa, że każdy dobrze wykonany projekt zaczyna się na papierze, dlatego kartka i ołówek to jego nieodzowni kompani. Uparciuch i "nocny dłubacz", który nie odejdzie od stanowiska pracy, dopóki nie rozwiąże nurtującego go problemu, lub nie usprawni jakiegoś rozwiązania.Konrad urodził się w Warszawie, wychował natomiast w Legionowie - niewielkiej miejscowości położonej na peryferiach stolicy. Od początku jego zainteresowania kierowały się w stronę komputera, a ciekawość i pytanie "jak to działa" przyczyniły się do obrania profilu kształcenia. W 2008 roku ukończył Warszawską Wyższą Szkołę Informatyki oraz uzyskał dyplom inżyniera ze specjalizacją Zarządzanie Zasobami Teleinformatycznymi. W tej chwili jest na etapie pisania i obrony magisterskiej pracy dyplomowej, na tej samej uczelni - dotyczącej implementacji teleinformatycznych środowisk wspomagania badań.

Miłośnik piłki nożnej - kiedyś czynnie uprawiający ten sport - obecnie kibic. Fanatyk włoskiego jedzenia, oraz grubych hamburgerów przygotowywanych z doskonałej jakości wołowiny. Fan dobrego SF, fantasy oraz political fiction - niegdyś masowo "połykający" dzieła Asimova, Heinlena, Harrisona, Sapkowskiego, Tolkiena oraz Clancy'ego. Buntownik z wyboru, podążający swoją drogą, bezkompromisowy wobec niesprawiedliwości, hipokryzji oraz niskich norm moralnych.

foto mdurka 2
foto mdurka 1
foto mdurka 3
foto mdurka 4
foto mdurka 5
foto mdurka 6

Matylda, współzalożycielka Right Direction Media, dzięki swemu opanowaniu, wysoko rozwiniętych umiejętnościach interpersonalnych, oraz ciągłemu rozwojowi w dziedzinie technologii, doskonale sprawdza się jako manager projektów.
Do jej obowiązków należy, zarządzanie projektami oraz komunikacja na linii zleceniodawca - developer. Dzięki znajomości procesów pojawiających się podczas projektowania i wdrażania systemu teleinformatycznego, potrafi określić oraz wyeliminować zagrożenia mogące pojawiać się na różnych etapach pracy. Kompetentna i życzliwa, dysponująca ogromnymi pokładami empatii jest w stanie wczuć się w rolę klienta, jak również wykonawcy projektu. Dzięki zdolnościom konsyliacyjnym potrafi zażegnać niejeden konflikt zanim, tak naprawdę się pojawi. Matylda jest również specjalistką w zakresie fotografii oraz cyfrowej i analogowej obróbki zdjęć. Dla niej w tej dziedzinie nie ma tajemnic. Gdy wejdzie do ciemni fotograficznej nie sposób jej stamtąd wygonić.Matylda urodziła się w Nowym Dworze Mazowieckim, wychowała się jednak
w Legionowie. Społeczniczka, nie będąca obojętna na los ludzi - przewodnicząca Młodzieżowej Rady Miasta Legionowo oraz Radna Powiatu Legionowskiego.
Od najmłodszych lat przejawiała zainteresowanie człowiekiem oraz komunikacją międzyludzką. Prawdopodobnie dlatego swoje kroki skierowała na Uniwersytet Warszawski, gdzie w 2009 roku uzyskała dyplom magistra oraz certyfikat specjalisty Public Relations. Obdarzona talentem plastycznym, miłośniczka sztuki.
W 2012 roku spełniła swoje marzenie i uzyskała dyplom licencjata na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Fascynatka dobrej książki o tematyce dotyczącej człowieka, jego sfery uczuciowej
i moralnej. Eksperymentatorka kulinarna - odważna i ciekawa nowych smaków. Miłośniczka kuchni fussion, kuchni indyjskiej oraz własnoręcznie przygotowanego sushi. Uwielbia spacery, w trakcie których odbywają się długie, ciekawe dyskusje na tematy wszelakie.

Adobe Flash ®

HTML 5

CSS

Projektowanie stron internetowych

Tworzenie bannerów internetowych

Implementacja aplikacji internetowych

Actionscript ® 3.0

JavaScipt, jQuery

PHP

MySQL

Projektowanie aplikacji bazodanowych

Tworzenie gier

Adobe Flash ®

Adobe After Effects ®

Tworzenie scenariuszy animacji

Wykonywanie animacji interaktywnej

Tworzenie animacji poklatkowej

Przygotowanie matriałów na potrzeby TV

Fotografia cyfrowa

Fotografia analogowa

Ciemnia fotograficzna

Retusz zdjęć

Fotografia reklamowa

Fotografia artystyczna

Adobe Premiere ® Pro

Adobe After Effects ®

Rejestracja materiałów video

Montaż

Postprodukcja

Oświetlenie planu zdjęciowego

Sony Sound Forge ™

Cyfrowa obróbka materiałów audio

Cyfryzacja materiałów analogowych

Retusz zniekształconych materiałów audio

Montaż audio

Reżyseria dźwięku

Adobe Photoshop ®

Cyfryzacja zdjęć analogowych

Retusz zdjęć

Grafika na potrzeby gier

Grafika rastrowa

Grafika wektorowa

Adobe Illustrator ®

Tworzenie layoutów

Łamanie tekstów

Tworzenie indetyfikacji wizualnej

Reklama Outdoorowa

Skład

Tworzenie strategii komunikacyjnej

Wyodrębnianie publiczności

Tworzenie komunikatu

Wybór mediów

Wybór kanałów komunikacyjnych

Media relations

W nowych mediach najbardziej cenimy ich ogromną różnorodność oraz otwartość. To, że umożliwiają przełamywanie kolejnych barier komunikacyjnych. Komunikacją jest wykorzystywanie wszystkich dostępnych form przekazu. Oddziaływanie na wszystkie zmysły. Komunikat ma zaledwie kilka sekund na zdobycie naszego zainteresowania.

Ludzki umysł jest tak skonstruowany, że największą wagę przywiązuje do wizualnej treści przekazu. Werbalna część komunikatu to zaledwie mały ułamek tego, jakie informacje przekaże o naszej firmie, produkcie czy usłudze. Dlatego tak ważne są media jakich użyjemy do jego konstrukcji oraz sposób w jaki ich użyjemy.

W związku z tym, Right Direction Media w swojej ofercie kładzie nacisk na nowoczesne formy multimedialne. Przy użyciu najnowszych technologii, narzędzi, technik oraz metod implementacyjnych tworzymy przede wszystkim strony internetowe, prezentacje multimedialne oraz dedykowane systemy wspierające biznes.